Size özel ihtiyaç ve sorunlarınıza size özel yazılımlar üreterek çözümler sunuyoruz.

Özel Yazılım : Bir işletmenin veya kuruluşun ihtiyaçlarını mevcut uygulama yazılımları ile çözemedikleri durumlarda devreye giren  işletme veya kuruluşa özel üretilen yazılımlara denilmektedir.

Entegre Özel Yazılım , Vega yazılım ve Logo yazılım programlarınıza tam entegre yazılım çözümlerimizle size özel ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz.

Özel yazılım çözümleri, PC, Mac, Tablet, Android, IOS ,  Web, Mobile gibi farklı platformlarda çalışma imkanı sunar.

Özel yazılım geliştirilen işletmelerde, yazılım ihtiyaçlara göre yazıldığı ve modellendiği için gereksiz özellikler, alanlar, menüler ve parametreler oluşmaz . İhtiyaç duyulan veri kolay ve hatasız üretilir.

Özel yazılım çözümleri, firmanın ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirilebilir. Paket yazılımların sürekli firmaya özel geliştirme yapması imkansızdır.

Özel yazılım çözümleri, işletmelerde kullanılan yazılımın üretemediği bilgileri üreterek mevcut yazılıma entegrasyonu sağlar.

Özel yazılım çözümleri, veri toplamada kullanılan donanım ürünlerinin işletmenin ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmesini kolaylaştırır. Veri toplama işlemlerinin hızlı ve hatasız yapılabilmesi için, el terminali, barkod okuyucu, barkodlu teraziler, pdks cihazları, veri tutabilen üretim makineleri gibi cihazların ve makinelerin yazılımla entegre çalışması gerekir.

Yukarı

X