Kuruluş Tarihçesi

BAŞAR TEKNOLOJİ TİC.LTD.ŞTİ Web , Windows , Windows CE, Windows Mobile, Android ve IOS gibi birçok platformda yazılım üreten bir teknoloji şirketidir.

Ekip olarak 2009 yılından bu yana Üretim , Perakende , Sanal Mağaza ve Zincir Mağazalar başta olmak üzere tüm şirketlere yazılım ve donanım çözümlerimiz ile destek oluyoruz.

Uzun soluklu tecrübelerimiz sayesinde Logo , Vega , Eta vb ticari programlara tam entegre yazılım çözümleri geliştiriyoruz .

Bunlarla birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda özel yazılım ve teknoloji çözümleri sunuyoruz.

 

Neden Başar Teknoloji ?

Çünkü ekip olarak sektördeki deneyimlerimize dayanarak işletmelerin sorunlarını paket çözümler haline getirerek uzun zahmetler alan işlerini kısacık dakikalara sığdırmayı başardık .

Müşterilerimizde kullanılan Logo , Vega , Eta vb birçok ticari programlarına entegre çözümler sunarak yatırımlarının çöpe atılmasına engel olmayı ileriye doğru bir omuzda biz destek vermeyi başardık.

Ticaretin Üretim , Perakende , Sanal ve Zincir Mağaza yüzlerini biliyoruz ve öğrenmeye hevesle devam ediyoruz .

Bilmediğimiz alanda değil bildiğimiz alanda kendinden emin ve başarı sonuçlu yazılım yapmayı ve bu mutluluğu birlikte yaşamayı seviyoruz.

 

Vizyonumuz

Daha kaliteli , daha şeffaf , daha hızlı ve daha doğru hizmet verilmesi için gelişmeye açık yazılım ve teknoloji çözümleri sunmak.

 

Misyonumuz

– Müşteri ve kullanıcı deneyimi odağı üzerine çalışan,
– Teknolojiye aşk ile bağlı,
– Potansiyelinin farkında, yaratıcı ve mütevazi insan gücüne sahip,
– Üretim , Perakende , Sanal ve Zincir Mağaza sektörlerini iyi tanıyan,
– İş ortaklarına tek elden çözümler sunan ve onların verimliliğini arttırmayı hedefleyen,
– Sürekli gelişmeyi ilke edinmiş, sağlıklı büyümeyi isteyen yazılım ve teknoloji şirketidir.

Yukarı

X